نرم افزار دورکاری ( بدکا )

نرم افزار دورکاری بدکا

با نرم افزار بدکا میتوانید تمامی  نرم افزار های تحت ویندوز خود را به صورت متمرکز در اختیار کاربران خود بگذارید.تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز بر روی server امکان استفاده همزمان تمامی کاربران از نرم افزارهای حسابداری ،crm، نقشه کشی و office،و….،از هرجای فراهم شود.دیگر مشکل کار از راه دور ندارید،دیگر نیازی نیست بک آپ اطلاعات حسابداری خود را جهت ثبت به منزل برده و جهت استفاده مجدد بک آپ خود را به سرور بازگردانی کنید.با این نرم افزار میتوانید در هر زمان و مکانی سیستم های نرم افزاری خود را مدیریت کنید.

نرم افزار بدکا بدون نیاز به هرگونه تعقیر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تعقیر در ساختار فعلی شبکه ،نیاز به نصب برنامه ها بر روی کلاینت ها را کاملا حذف می کند و کاربران به راحتی میتوانند برنامه های خود را بدون نیاز به نصب بر روی دستگاه خود ،از هرجایی حتی خارج سازمان اعلام کنند.

بسته دور کاری بدکا متمرکز کردن برنامه ها و بانک های اطلاعاتی در دیتا سنترها،هزینه نگهداری و کنترل دستی را به طور چشم گیری کاهش می دهد و همزمان باعث افزایش سرعت و امنیت و کاهش چشم گیر هزینه ها میشود.

خصوصیات و مزایای بدکا

اتصال از هر دستگاهی:

با استفاده از کامپیوتر ،تبلت،تلفن همراه  و با نصب نرم افزار بدکا میتوانید به کلیه نرم افزار های تحت ویندوز خود در هر مکانی دسترسی داشته باشید.

مقیاس پذیر:

کاربران شما با استفاده با بدکا می توانند در هرجایی که امکان کار با اینترنت وجود داشته باشد ،دسترسی خود را فعال و استفاده کنند.

هر برنامه ای در وب:

با استفاده از بدکا شما فورا می توانید  با فعال کردن اینترنت سیستم ،هر نرم افزار دسکتاپ و برنامه  جانبی را در یک مرورگر وب ،بدون نیاز به تعقیر و بازنویسی آن و بدون هیچ مشکلی اجرا کنید کنید.

ساده برای استفاده:

بدکا به طور کامل با کاربران خود  شفاف است،دسترسی به برنامه های شما ،صرفه جویی در وقت و هزینه های آموزش

دسترسی از راه دور:

اتصال امن به دسکتاپ و دسترسی به برنامه ها و فایل های شخصی خود حتی زمانی که شما در محل کار خود حضور ندارین با نرم افزار بدکا فراهم میشود.

ساده برای مدیریت:

برای مدیریت اطلاعات و مدیریت کاربران با نصب نرم افزار دورکاری بدکا به سادگی میتوانید جلوی هزینه های مازاد را گرفته و مدیریت دقیقی داشته باشید

برتری های رقابتی بدکا

نیاز حداقلی به پهنای باند ،هرکاربر با پهنای باندی کمتر از 15kb/s میتواند به همه نرم افزار های مورد نیازش دسترسی پیدا کند بدون اینکه آن هارا یر روی سیستم خود نصب کرده باشد.

امکان تضمین امنیت با استفاده از سیستم عامل bootable مخصوص به خود روی کلاینت ها (کاربران می توانند حتی از طریق یک کامپیوتر بدونhard disk و از طریق یک bootable cooldisk  به نرم افزار های خود دسترسی پیدا کرده و آن ها را در private cloud به اجرا درآورند.)

بدون وابستگی به سیستم عامل سمت کاربر (کاربران میتوانند  از طریق سیستم عامل ویندوز ،mac،لینوکس،اندروید،ios،windows phone

و…….. به همه نرم افزار های تحت ویندوز خود دسترسی پیدا کرده و آن را به اجرا درآورند.

 

  • نصب و راه اندازی بسیار آسان و سریع

  • قیمت پایین نسبت به محصولات مشابه

  • پشتیبانی محلی توسط شرکت تولیدکننده

تلفن تماس جهت مشاوره و تعیین وقت مشاوره حضوری
021-38427   داخلی 106-107
سفارش آنلاین
www.bedka.net
ورود به سایت